Sprzedaż

Pakiet Profesjonalny

Tracisz czas na sprzedawanie? –  agentowi zleć zadanie.


Wiemy jak szybko i w dobrej cenie sprzedać Twoją nieruchomość.

Wykorzystujemy profesjonalne i skuteczne narzędzia oraz gwarantujemy pełną pomoc i zaangażowanie naszych najlepszych specjalistów.

Będąc Twoim wyłącznym reprezentantem na rynku nieruchomości, zadbamy o Twój pełen komfort i bezpieczeństwo całego procesu sprzedaży nieruchomości:

 1. zaczniemy od analizy stanu prawnego Twojej nieruchomości, jeżeli będzie to konieczne pomożemy w jego uregulowaniu
 2. dokonamy dokładnej analizy nieruchomości, tak aby w odpowiedni sposób zakomunikować i wyeksponować wszystkie jej atuty
 3. zaproponujemy skuteczne rozwiązania home stagingowe, tak aby uatrakcyjnić Twoją nieruchomość
 4. wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową Twojej nieruchomości
 5. stworzymy przemyślaną i skuteczną kampanię reklamową, tak aby Twoja oferta wyróżniała się na tle innych ogłoszeń w Internecie
 6. już od samego początku współpracy z naszym biurem zapewnimy Ci pełne wsparcie i całkowite bezpieczeństwo transakcji
 7. użyjemy sprawdzonych technik prezentacji Twojej nieruchomości potencjalnym kupującym
 8. udostępnimy Twoją nieruchomość w systemie wymiany ofert , dzięki temu będzie dostępna dla klientów innych biur nieruchomości
 9. zorganizujemy drzwi otwarte, to doskonała okazja aby zaprezentować Twoją nieruchomość zarówno klientom jak i agentom innych biur nieruchomości, którzy reprezentują swoich klientów
 10. weźmiemy udział w negocjacjach ustalania ceny i warunków umowy sprzedaży dbając o Twoje interesy
 11. skompletujemy dokumenty niezbędne do przeprowadzenia umowy sprzedaży
 12. będziemy uczestniczyć przy wydaniu Twojej nieruchomości w posiadanie kupujących

Gdy o sprzedaż Twojego mieszkania troszczy się tylko jeden, dedykowany temu zadaniu pośrednik – masz pewność, że Twoja oferta będzie traktowana priorytetowo. To dlatego skuteczność i benefity płynące z tego typu współpracy są znacznie większe.

 

 Pakiet Profity


Wieloletnie doświadczenie w relacjach z naszymi Klientami pozwoliło nam stworzyć rewolucyjny pakiet, który wyznacza nowe standardy w pośrednictwie handlu nieruchomościami.

Wielu Sprzedających doskonale radzi sobie bez pośrednika i tylko w najbardziej kluczowych kwestiach potrzebna jest pomoc ze strony biura. W ten sposób zakres naszych usług ograniczyliśmy do niezbędnego minimum gwarantującego skuteczność i pełne bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji. Pozwoliło nam to także zaproponować Państwu najniższą prowizję na rynku!

 • zadbamy o przejrzystą reklamę Twojego M w Internecie
 • pozyskamy dla Ciebie potencjalnych Kupujących, a kwestie prezentacji mieszkania pozostawimy Tobie,
 • będziesz czuć się bezpiecznie wiedząc, że znamy personalia każdej osoby, która ogląda Twoje mieszkanie,
 • nie pobierzemy prowizji od Kupującego, całość zaplanowanej kwoty wyda na Twoje mieszkanie, dzięki temu Twoja oferta zyska na atrakcyjności,
 • zorganizujemy akt notarialny umowy sprzedaży,
 • nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy, by  sprzedać mieszkanie szybko i bezpiecznie, płacąc za to jedynie minimalną prowizję.

Wybierając zakres czynności pośrednictwa w „Pakiecie Profity” decydujesz się na zawarcie z Nami umowy pośrednictwa na „wyłączność”, za którą możesz zapłacić już tylko 1% ceny sprzedaży mieszkania.

Uwaga! Czynności pośrednictwa związane ze sprzedażą domów i działek gruntu wykonujemy tylko w ramach Pakietu Profesjonalnego.