fbpx

Poznań

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 560 PLN
Powierzchnia
89 m2
Piętro
2

Do wynajęcia samodzielny lokal biurowy w przepięknie zrewitalizowanej kamienicy położonej przy ul. Wrocławskiej w Poznaniu - najładniejszej ulicy prowadzącej na poznański Stary Rynek. Kamienica zrewitalizowana pod nadzorem konserwatora zabytków, z dużą starannością i dbałością o szczegóły.

Idealne miejsce na prowadzenie kancelarii prawnej, księgowo-podatkowej, pracowni architektonicznej, firmy informatycznej.

Lokalizacja łatwo dostępna dla osób przemieszczających się po mieście tramwajem, a dla zmotoryzowanych oprócz postoju w strefie płatnego parkowania, w odległości od 100 do 300 m znajdują się parkingi podziemne - najbliższy przy Kupcu Poznańskim, następny w Galerii Handlowej MM, kolejny pod Placem Wolności.

Zaledwie kilka minut spacerem znajduje się Urząd Miejski, Urząd Skarbowy, Sądy oraz banki, nie wspominając już o licznych knajpkach, w których codziennie oferowane są lunche w atrakcyjnych cenach.

Lokal biurowy znajduje się na drugim piętrze, ma pow. ok. 89 m2 i składa się z 4 pokoi, kuchni, 2 toalety.
Układ pomieszczeń przedstawiają rzuty dołączone do oferty.
Lokal po kapitalnym remoncie - gotowy do wprowadzenia się.
Zakres prac remontowych obejmował m.in. położenie nowej instalacji elektrycznej, sieci informatycznej, remont ścian i sufitów, w tym odnowienie sztukaterii, położenie nowej podłogi oraz zrobienie od podstaw łazienek i kuchni.

Koszty dodatkowe ponoszone przez Najemcę, to
1) koszty eksploatacyjne w wysokości 12,00 zł/m2, które obejmuje koszty ogrzewania, wywozu śmieci, wody i ochrony
2) energia elektryczna według wskazań licznika
Wymagana kaucja.

Jeżeli chcesz mieć siedzibę swojej firmy w czytelnym, stylowym i rozpoznawalnym miejscu, to koniecznie do mnie zadzwoń i umów się na prezentację.
Zapraszam Joanna Wiśniewska

  • Ochrona: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
Joanna Wiśniewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PROFIT-NIERUCHOMOŚCI JOANNA GONTKO-WIŚNIEWSKA dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest PROFIT-NIERUCHOMOŚCI JOANNA GONTKO-WIŚNIEWSKA z siedzibą przy A. GROTTGERA 6A lok.14, 60-757 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres j.wisniewska@profit-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Szybko i w dobrej cenie – z nami to możliwe.