Poznań, Łazarz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 600 PLN
Powierzchnia
60 m2

Do wynajęcia biuro w wysokim standardzie wykończenia, mieszczące się na parterze zrewitalizowanej kamienicy blisko City Parku, Areny na poznańskim Łazarzu.
Wszystkie lokale w kamienicy na parterze użytkowane są jako biura (kancelarie prawne, biura projektowe, obrotu nieruchomościami itp.)

Preferowana działalność, to: biuro księgowe, prawne, pośrednictwo kredytowe, e-commerce.

Na powierzchnię biurową składają się 3 pokoje, w tym dwa w układzie przejściowym połączone szklanymi rozsuwanymi drzwiami , aneks kuchenny w pełni wyposażony (lodówka, kuchenka mikrofalowa), toaleta z estetyczną zabudową na artykuły gospodarcze oraz korytarz - poczekalnia.

W pokojach rozprowadzona sieć komputerowa i telefoniczna, nowoczesne oświetlenie spełniające wymagania bhp.

Umeblowanie: cztery biurka z kontenerami (piórnik + 3 szuflady), fotele obrotowe do każdego biurka, 3 szafy na dokumenty.


Koszty dodatkowe ponoszone przez Najemcę: 325 zł (czynsz do administracji), ogrzewanie - piec gazowy sterowny automatycznie z programatorem temperatury (ok. 150 zł/m-c), prąd.
Wszystkie podane kwoty są w wartościach netto.

Wymagana kaucja 6.000,00 zł.

W pierwszych dwóch tygodniach kwietnia biuro będzie malowane, istnieje możliwość zmiany tapety pod Najemcę.

Polecam i zapraszam na prezentację. Joanna Wiśniewska tel. 533-300-310

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Joanna Wiśniewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Profit-Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Profit-Nieruchomości z siedzibą przy Artura Grottgera 6A lok.14, 60-813 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres j.wisniewska@profit-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Szybko i w dobrej cenie – z nami to możliwe.