Suchy Las

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
990 000 PLN

Działka budowlana - inwestycyjna, o pow. 4622 m2, położona w Suchym Lesie na granicy Poznania - po lewej stronie za wiaduktem jadąc od Poznania. Działka znajduje się na końcu ul. Zielnej.

Lokalizacja bardzo czytelna - widoczna z ulicy Obornickiej.

Zgodnie z obowiązującym planem przestrzennego zagospodarowania przeznaczona na cele aktywizacji gospodarczej, maksymalna powierzchnia zabudowy do 40% pow. działki, a to pozwala na wybudowanie:

obiektu magazynowego, hali produkcyjnej, biurowca o powierzchni zabudowy ok. 1800 m2;

maksymalna wysokość zabudowy do 12m

uzbrojenie w drodze: kanalizacja, woda

Celem otrzymania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym biurem. Joanna Wiśniewska tel. 533-300-310

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 12
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Joanna Wiśniewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Profit-Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Profit-Nieruchomości z siedzibą przy Artura Grottgera 6A lok.14, 60-813 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres j.wisniewska@profit-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Szybko i w dobrej cenie – z nami to możliwe.