MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
790 000 PLN
6 459,53 PLN/m2
POZNAŃPoznań-Grunwald
ul. Artura Grottgera
Opis
Kolejne mieszkanie zarezerwowane, a ja jestem gotowa na nowe wyzwania.  Jeżeli chcesz szybko i w dobrej cenie sprzedać mieszkanie skontaktuj się ze mną - chętnie podejmę wyzwanie.

Między City Parkiem a Parkiem Wilsona, w jednej z najbardziej prestiżowych i najładniej zrewitalizowanych części Poznania, mam na sprzedaż piękne mieszkanie z ogromnym potencjałem.
Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze przepięknie zrewitalizowanej przez Wspólnotę Mieszkaniową kamienicy z początku ubiegłego wieku.

Mieszkanie, chociaż do remontu ma swój niepowtarzalny klimat i charakter, który na pewno docenią miłośnicy kamienic. Stary dębowy parkiet w salonie, szerokie deski podłogowe w pokojach, wysokie sufity, lastriko w kuchni, klimatyczny balkonik od strony podwórza, hol wejściowy z oknem, okno również w łazience i toalecie, to wszystko czyni to mieszkanie niepowtarzalnym, a nowy właściciel może wyczarować z niego perełkę.
Mieszkanie wymaga remontu, ale instalacja elektryczna, wod-kan oraz centralnego ogrzewania zostały wymienione na nowe. Ogrzewanie i woda są miejskie.

Powierzchnia mieszkania wynosi 122,6 m2.
Do mieszkania przynależy piwnica, a samochód możemy zaparkować na wspólnym dla całej kamienicy podwórzu.

Układ pomieszczeń:
Hol wejściowy z oknem - pow. 9,2 m2, z którego przechodzimy do głównego korytarza ,
a stąd dwuskrzydłowe drzwi wejściowe prowadzą nas do ogromnego salonu (pow. 33,7 m2),
następnie sypialnia o pow. 15,5 m2 oraz duży pokój o pow. ponad 25 m2, w którym obecni właściciele zrobili antresolę, uzyskując tym samym dodatkowe miejsce na sypialnię;
następnie kuchnia ze spiżarnią (pow. 15,5 m2), z kuchni przechodzimy do pokoiku z balkonem (pokoik ma pow. 6 m2) - a po połączeniu obu pomieszczeń możemy uzyskać ładną kuchnię z jadalnią i balkonem;
po lewej stronie głównego korytarza łazienka z oknem (pow. 3,9 m2) i oddzielnie toaleta (1,1 m2) również z oknem.

Atuty:
* lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja
** duże mieszkanie ponad 120 m2 - o taką powierzchnię trudno nawet w rewitalizowanych przez prywatnych inwestorów kamienicach
*** zrewitalizowana kamienica
**** 3 duże niezależne pokoje


Ulica Grottgera, to jednokierunkowa, krótka uliczka w pobliżu Palmiarni, tylko z lokalnym ruchem samochodowym, co oznacza, że mieszkając w centrum miasta jesteś z dala od jego zgiełku.
Pięknie zrewitalizowane kamienice, bliskość terenów spacerowych, rekreacyjnych, licznych knajpek, sklepów i sklepików oraz świetna komunikacja miejska sprawiają, że jest to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu, która przyciąga coraz więcej nowych mieszkańców.
Kupując to mieszkanie masz szansę stać się jednym z nich.

Polecam i zapraszam na prezentację. Joanna Wiśniewska
Oferta idealna dla osób, które poszukują niezależnego układu pomieszczeń i tylko dwóch sypialni plus ewentualnie małego azylu do pracy.
Chcesz otrzymać rzut mieszkania? Prześlij do mnie swój adres e-mail.
Szczegóły oferty

Cena790 000 PLN

Cena za m26 459,53 PLN

Powierzchnia122,30 m2

Liczba pokoi3

Piętro3

Liczba pięter4

Typ kuchniOddzielna

RynekWtórny